246

ČLÁNKŮ

Turistický magazín

PRŮVODCE TURISTŮ NEJEN ÚSTECKÝM KRAJEM

Vyhledej, co tě zajímá:

Turistický magazín - vyhledávání článků

Na této stránce můžete pohodlně vyhledávat články podle klíčových slov, rubrik, různých parametrů a podle fotografií.

HLEDÁNÍ PODLE KLÍČOVÝCH SLOV:

Do bílého okénka v tmavě zeleném pruhu napište konkrétní výraz (například: zámek Lipová) a po kliknutí na žluté tlačítko „najít“ vám systém nabídne články obsahující toto téma.

HLEDÁNÍ PODLE RUBRIKY:

Stačí kliknout na některou ikonu v řádku RUBRIKY a systém vám nabídle články, které byly do vybrané rubriky zařazeny. Názvy rubrik se vám zobrazí, když najedete myší na ikonu.

HLEDÁNÍ TIPŮ NA VÝLET:

V řádku PARAMETRY klikněte na tlačítko VÝLETY. V zápětí se vám rozbalí nabídka článků, jejichž autoři si myslí, že jsou vhodným tipem na turistický výlet v Ústeckém kraji.

HLEDÁNÍ PODLE PARAMETRŮ:

V řádku PARAMETRY klikněte na tlačítko REGION, DESTINACE, TURISTIKA nebo SLUŽBY. Tím se vám zobrazí vyhledávací okénko pro upřesnění parametru. Například v parametru REGION můžete vybrat konkrétní oblast, která vás zajímá (např. Šluknovsko). Po kliknutí na tlačítko NAJDI získáte nabídku článků týkajících se vybraného parametru (Šluknovska).

HLEDÁNÍ PODLE FOTOGRAFIÍ:

V řádku PARAMETRY klikněte na tlačítko FOTKY. Tím se vám zobrazí vyhledávací okénko pro upřesnění kategorie snímků. Kliknutím vyberte vhodnou kategorii. Po kliknutí na tlačítko NAJDI se vám zobrazí náhledy fotografií, které redaktoři Turistického magazínu zařadili do vybrané kategorie. Když kliknete na fotku, která vás zajímá, otevře se vám článek obsahující vybraný snímek.

A KDYŽ NIC...

Pokud se vám při hledání nic nezobrazí, znamená to, že Turistický magazín zatím neobsahuje článek na hledané téma. Napište nám, prosím, o tom a my se pokusíme situaci napravit.

PŘEJEME VÁM MNOHO KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ INSPIROVANÝCH TURISTICKÝM MAGAZÍNEM!

ARCHIV PUBLIKOVANÝCH ČLÁNKŮ: