Turistický magazín

PRŮVODCE TURISTŮ A NÁVŠTĚVNÍKŮ ÚSTECKÉHO KRAJE

PROFIL AUTORA:

Martin Zíka

Co o sobě píše:

Člen KČT od roku 1996. Turistika je má, doufám celoživotní, vášeň. Toulky přírodou jsou pro mne nejen zdrojem poznání a inspirace, ale také životní energie. Jako webmaster portálu Turistický magazín mám tu čest do něj i přispívat... Vlastně jsem ho stvořil, abych měl kam psát :)

Díky všem, kdož věnují svůj čas, aby si přečetli moje články. A děkuji také za vaše komentáře k těmto a jiným článkům, budete-li mít potřebu něco doplnit či upřesnit. Nejsem vševěd a tak budu rád, když přispějete svojí troškou do mlýna.

Pokud byste chtěli publikovat o něčem článek, ale nemáte psavého ducha, klidně mi dejte vědět. Nějak se domluvíme :)

Kontakty:

Telefon: 775 855 303

Mail: webmaster@kctul.cz

79 ČLÁNKŮ:

PAVLÍNINO ÚDOLÍ U JETŘICHOVICPADESÁT LET ORGANIZOVANÉ TURISTIKY V KRUPCEPORTA BOHEMICA - ČESKÁ BRÁNATURISTÉ MILUJÍ ŽELEZNIČNÍ NOSTALGIIČESKÉ ŠVÝCARSKO MĚNÍ SVOU TVÁŘROZHLEDNA JEDLOVÁ V LUŽICKÝCH HORÁCHHRAD FALKENŠTEJN V ČESKÉM ŠVÝCARSKUVYHLÍDKA STROPNÍKJEDOVATÁ OKRASA TURISTICKÝCH CESTMIKULOVSKÁ ŠTOLA LEHNSCHAFTERHRAD OSEK NEBOLI RÝZMBURKMOLDAVSKÁ DRÁHANAUČNÁ STEZKA „BERTINO ÚDOLÍ“HORNICKÁ NAUČNÁ STEZKA „ÚDOLÍ MILÍŘKY“ANENSKÝ VRCH U LOBENDAVY NEBOLI ANNABERGROZHLEDNA NA STUDENCI VLČÍ HORA NA KRÁSNOLIPSKU SLAVILA KULATINYSTUDENEC - VRCHOL NA HRANICI LUŽICKÝCH HOR A LABSKÝCH PÍSKOVCŮDĚČÍNSKÁ FERRATA PROVĚŘÍ VAŠI KONDICIKŘÍŽOVÁ CESTA VE ŠLUKNOVĚVYDEJTE SE SEVERNÍ STOPOU KOLEM DOLNÍ POUSTEVNY V SOBOTU 18. KVĚTNADRÁHA NÁRODNÍHO PARKU OSLAVILA PÁTÉ VÝROČÍZUBRNICKÝ MOTORÁČEKHRAD TOLŠTEJN - STRÁŽCE LUŽICKÝCH HORMODRÉ PUTOVÁNÍ ČESKÝM NIZOZEMÍM 2019PO STOPÁCH ČERVENÉHO MRAVENCEKŘÍŽOVÝ BUK A CHŘIBSKÝ VRCHKDE ROSTE SNĚŽENKA PODSNĚŽNÍK?POHÁDKOVÝ LES V KRÁSNÉ LÍPĚSKALNÍ MĚSTO TISÁNOVÁ JMÉNA V SÍNI SLÁVY KČTBLÍZKÉ SETKÁNÍ TURISTICKÉHO DRUHUV BŘEZNU NA BŘEZŇÁKAÚSTECKÁ JARNÍ PADESÁTKARŮŽENKA NABÍZÍ VÝHLEDY DO RŮZNÝCH SVĚTŮTURISTICKÁ TOP 30 ÚSTECKÉHO KRAJEZIMNÍ TURISTIKA V JIZERSKÝCH HORÁCHROZHLEDNA DYMNÍK, PO NAŠEM „RAUCHBERG“RUMBURSKÝ BETLÉM PÁNĚ COBLAZÁMEK V LIPOVÉ BOJ NEVZDÁVÁHRÁDEK VE VARNSDORFUPOJIŠTĚNÍ PŘI TURISTICKÉ ČINNOSTIPAMÁTNÍK HOROLEZCŮ V OSTROVĚOGRANIZOVANÁ TURISTIKA V TEPLICÍCHKAOLIN NA PODBOŘANSKULABUTĚ NA DĚČÍNSKUTURISTICKÁ ZÁKLADNA STARÝ VECHTRMULTIKULTURNÍ ŠLUKNOVSKÝ ZÁMEKRAFTOVÁNÍ V LABSKÉM KAŇONUJONSDORFSKÉ SKALNÍ MĚSTOGROßSCHÖNAU - PODSTÁVKOVÉ KOCHÁNÍ - 15. 6. 2019S KOLEM KOLEM KRKONOŠBARVAMI ZÁŘÍCÍ SNĚŽNÁPANENSKÝ TÝNEC - MAGNET NA TURISTYVÍTEJTE V SEVERNÍM KRÁLOVSTVÍZNAČKAŘI BILANCUJÍ ROK 2018STŘEKOVSKÁ VYHLÍDKAZA BURČÁKEM DO ŽERNOSEKGEOLOGICKÁ RARITA LUŽICKÝCH HORSTOPY VÍRY POD KAVKAZEMŠTOLA SVATÉHO JANA EVANGELISTYVOZÍČKÁŘSKÁ TRASA KRÁSNOLIPSKEMKLUB ČESKÝCH TURISTŮ A ČTYŘI DESTINACE ÚSTECKÉHO KRAJETURISTIKA JE ELIXÍR ZDRAVÍDÁREK TURISTŮM ÚSTECKÉHO KRAJEJIZERKY JSOU ÚTOČIŠTĚM BĚŽKAŘSKÉ TURISTIKY BRTNICKÉ LEDOPÁDY6. TURISTICKÝ MEMORIÁLEK KARLA HOFMANA...SLEZSKÉ ADVENTNÍ TRHY V GÖRLITZCOBLOVA LORETALESNÍ KAPLE NA VRCHU JÁCHYMKAMENICKÉ VYHLÍDKY A BRATRSKÉ OLTÁŘEKRUŠNOHORSKÁ MAGISTRÁLA (23) NA KOLE130 LET KLUBU ČESKÝCH TURISTŮJAK SE STÁT ZNAČKAŘEMSKALNÍ VODÁCI JEŠTĚ ŽIJÍ!DOBŘE JE U ZELENÉHO STROMUBUDIŽ POŽEHNÁNA PIVNÍ TURISTIKAJAK SE ZNOVU NARODILA BENEŠOVSKÁ ROKLE